| anonim_4396 a întrebat:

Asta seara am fost la un majorat la o colega si un tip mi-a propus sa fumez niste Spice Diamond, am fost de acord, am platit 30 RON/tigara si am fumat, am vazut ca se prepara la fel ca si drogurile si pe plic scria ceva dubios Spice Diamond 0.3 (sau ceva cu 3.), primele minute am fost ceva mai euforic si apoi am devenit instantaneu foarte obosit, astazi simt ca ma dor muschii de la brate si muschii picioarelor (posibil si din cauza dansului, dar nu prea cred.), Interbarea mea este: Spice Diamon e periculos/creeaza dependenta? Va rog frumos sa ma ajutati: sebastiann_dann (id mess). Multumesc. O zi superba! Weekend placut! happy

13 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Azi mi-a propus din nou sa consum la un tip din clasa acasa, si am refuzat. Credeti ca am procedat corect?

| mioara a răspuns:

Ai facut o mare greseala

| Skadred a răspuns:

Daca e pentru prima data n`ai de unde sa stii senzatiile si te sperii ca prostu laughing Ii ceva normal sa fii obosith dupa ce ai tras iar durewrile musculare sunt de la dans 100% Periculos nu`i decat daca fumezi prea multwinking Iar in timp da o usoara dependentawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un coctail era mai potrivit. dar de ce nu tia propus acea persoana f.bine intentionata sa luati o bulinuta de cianura? da mai mult tu? o luai? uite ce. multe sunt placute dar nu toate folositoare. sfatul meu.la petreceri toata viata ta, dar toata viata ta sa te feresti sa iei pana si un pahar ce ti-l aduce altul sau chiar cel mai bun prieten al tau, toarna-ti singur, bea atat cat sa-ti stea bine sa nu-ti faci partenera de ras si si ferestete de alte tampenii fiindca poti avea necazuri mari. daca vrei detalii trimite mesaj, daca nu ascultama ca sat patit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Desi spice diamond este un produs legal (produs aromatizat. da senzatia de euforie, relaxare etc depinde) .iti sugerez sa nu consumi. poate fi puternic daca nu esti obisnuit, daca e sa fii euforic produ-ti singur aceasta stare nu consuma chestii de genu. cunosc tineri care au inceput asa. sa fumeze de astea au ajuns la chestii mai tari si au devenit dependenti.si nu incearca sa se opreasca pentru ca au impresia k nu dauneaza cu nimic. senzatia de oboseala este posibil de la faptul ca se km dusese efectu "produsului" te simti obosit dupa. asa ca DON`T DO IT AGAIN!winking si nu iti mai da idul publicwinking asa ca sfat :d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.thehighway.ro/produse/smoking-blends/spice-diamond/ citeste aici. scrie totul despre acet produs. si sincer, ai facut o mare greseaala! zice ca nu e recomandat consumul uman sau ceva de genu. CITESTE!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.thehighway.ro/produse/smoking-blends/spice-diamond/ citeste aici. scrie totul despre acet produs. si sincer, ai facut o mare greseaala! zice ca nu e recomandat consumul uman sau ceva de genu. CITESTE!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai m-a linistit k nu pateti nimic tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pff .baiete termina cu prostiile, vrei sa pari cul da nu ai habar spice -u nu e pentru copii ca tine care nu au iesit din casa fara mami... vrei sa fi uoa invata sa te comporti, sa fi placut de oameni. nu asa o sa fi placut e oameni... nu din cauza ca te imbeti sau fumezi >>nu asta e ordinea de idei cand toata lumea te place deja poti sa faci ce vrei pentru ca atunci nu mai co teaza, restul o sa te sustina...De unde imi dau seama? Costa 30 ron tot plicul. Te-au pus sa platesti si ce au fumat ei .cum ai pus tu problema asta pe un site de adolescenti >>e clar ca nu ai cu cine vorbii, pe cine intreba. Nu iti fa griji nu creeaza dependentza si e legal. E ok sa o faci atunci cand sti sigur ce e si despre ce e vorba pentru ca asa in incercarea de a fi cul iei coca si nu ai habar. Sa te vad atunci intrebi pe forum si aia te baga pe tine pentru consum ca e clar ca ei stiu cum sta treaba, tu nu ai habar. Am fost rau dar unii oameni nu pricep altfel.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate laughingrolling on the floor ce teapa ai luat... tu ai platit si pentru ei si presupun ca nu ai fumat cat ei ca erai la inceput si id nu-l mai da nicaieri ca lumea de azi e porasta adica pune eticheta intelegi ce vreau sa spun acum te considera un drogat laughing astia care nu au folosit in viata lor asa ceva sau nici macar nu s-au interesat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da frate eu sunt dependent, daca nu trag 1 macar pe zi simt ca innebunesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. nu mai accepta droguri legale! o sa-ti apara bube...caca.cah
2. consuma iarba (adevarata nu de la magazinele astea) si o sa intelegi fara sa te dai pe net care e treaba
3. alea legale nu sunt pentru consum uman (scrie si pe ele) dar idiotii care vor sa povesteasca aici ca au luat si ei un drog sa ia in continuare ca de-atat sunt buni.
4. spune-i amicului tau ca e un CRETIN!
5. legalise marijuana happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pff ce teapa ai luat rolling on the floor 30 ron pe cui raised eyebrows rolling on the floor) cu 30 ron iti luai juma de gram si fumai o saptamana rolling on the floor)))))))))) nu patesti nimic daca fumezi o data...
vezi sa nu faci un obicei... atunci e mai grav. o sa ajungi pe prafuri daca o sa continuii dupa la vena dupa la morga baftawinking spuneti nu drogurilor