| Mihh1 a întrebat:

Astea sunt de baieti sau de fete? http://i.imgur.com/TyiaN83.jpg

9 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Par feminine.

| T0T a răspuns:

Mi se pare destul de îngrijorător.

| GreenVoid a răspuns:

Poti sa le porti sanatos Gigele laughing

| T0T a răspuns (pentru GreenVoid):

Și tu porți din astea, nu?

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

Ceva de genu.Alea nu.mi plac.

| T0T a răspuns (pentru GreenVoid):

De ce?

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

Nu stiu laughing Nu.mi place culoarea eu optez mai mult pe negru decat pe maro, materialul pare piele intoarsa si prefer pielea sau imitatia tocul ala din spate e prea mic adica ori deloc ori macar dublu si nu mi plac bilele alea din spate.Sa nu mai creada baietii ca la shopping e usorlaughing

| T0T a răspuns (pentru GreenVoid):

Drăguț.

| brioșicaviolet23 a răspuns:

Sunt mai mult pentru fete din cauza paietelor de la calcaie, dar pot fi purtate si de un baiat