| MikeTech a întrebat:

Azi o fata mai mare decit mine cu 2 ani, mi-a spus ca cind ma uit la ea, am o privire foarte patrunzatoare, care ajunge pina in suflet parca. N-am cam inteles ce poate insemna aceasta. Chiar si pe drum cind merg, se uita cineva in ochi, si nu poate lua privirea, pina nu trec de acea persoana, ce e asta? big grin

2 răspunsuri:
| BlueViP a răspuns:

Te uiti foarte atent si asta atreage ideea, sau poate fata te place putin.

| Michiko a răspuns:

Probabil ai ochii frumosi sau ceva de genul, daca eu vad pe cineva cu ochi foarte foarte frumosi pe strada, sigur nu imi pot lua ochii de la ei