| Swallow a întrebat:

Hi TPU.Azi la lectii iarasi se uita indelung la mine. L`au scos profii in fata tablii si tot la mine se uita, spunea o >gluma- hop! privirea inspre mine. Dar cind mergeam acasa nu`nteleg de ce mergea trist si ultimul dintre noi.CInd ma`ntorceam la el sa-l vad, ma privea trist, de parca l`am dezamagit sau ceva.Si inca ceva, se da prietenul lui la mine, ma`nerveaza dar privirea Lui imi place, o privire geloasa. De ce credeti ca ma priveste anume pe mine asa trist daca a zis ca nu ma place? SI de ce se uita aproape mereu la mine o cu o privire patrunzatoare, iar cind cineva ma atinge deodata intoarce privirea iarasi inspre mine? DIn cauza prietenului sau?!

P. S. daca imi tineti minte povestea~ insa nu i-am spus`o, asa ca nu poate fi suparat de aia.

P.S.2. Fundy + voturi

Răspuns Câştigător
| staly a răspuns:

Fii atenta se uita asa pentru ca vede ceva interesant la tine(parul ochi buzele)ceva dintrastea.El te place dar este timid sa-ti spuna.Du-te la el si vorbeste una alta ca sa se mai deschida putin fata de tine(poate sa va jucati impreuna)dar nul intreba daca te place pentru ca iar se va rusina, dati tu seama din gesturile lui. Funda?