| kingrobinho a întrebat:

Salut.

Azi o fata s-a bagat in vorba cu mine. Am vorbit putin, deoarece nu prea aveam chef sa fiu sincer.

Seara am primit un Snap de la ea pe care scria #ihateyouiloveyou. Dupa mi-a multumim ca am deschis snap-ul si mi-a spus ca i-a fost putin rusine sa mi-l trimita.

Cred ca ma place, dar doar cred. Voi ce ziceti?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabilitatea de a fi trimis cu intentii reale, "pe bune" acea instiintare este incomparabil mai mare decat de a fi o simpla farsa. Pentru a-ti risipi neincrederea si temerea ta ar fi indicat sa-i raspunzi si tu ori in acelasi mod, ori sa-i spui in mod direct care este dorinta/parerea ta in privinta unei posibile relatii cu ea. Faptul ca ea a fost cea care a initiat incercarea de a lega o conversatie cu tine denota ca in mod sigur este interesata de persoana ta. Daca iti place de ea acum este momentul sa actionezi. Nu rata oportunitatea. Succes!

| Nemessys a răspuns:

Daca fata este destul de serioasa si nu e genul ala care se da la toti baietii, atunci da, exista ceva sanse sa te placa. happy

| GreenVoid a răspuns:

Nuuu se plictisea doar si ce.a zis "i.a sa-i trimit eu o "subtilitate" de genu, ca de ce nu?"