| anonim_4396 a întrebat:

Salut băi băieţi, am şi eu o întrebare despre email. Mi-am făcut mai demul un email cu un număr de telefon şi în timp mi-am schimbat numărul de telefon şi mi-am uitat şi parola la email şi chiar am nevoie de acel email acum. Cum fac să aflu parola la acel mail? am înţeles că pot suna la Vodafone să îmi aflu fostul număr de telefon şi dacă sun şi îmi spune nr ul de telefon ce mai fac după? mai îmi pot afla parola? şi dacă da, care este numărul de telefon la Vodafone ca să ştiu să sun să vorbesc, dau fundă dacă mă ajutaţi, mulţumesc anticipat!

1 răspuns:
| valentina2392 a răspuns:

Si Vodafone de unde sa stie ce nr ai avut tu? Doar daca l-ai avut la abonament, ca altfel nu are cum. Daca tu iti stii nr de tel pe care ai facut email-ul, intra la contact cu cei de la email si le explici problema, si asa iti da parola de la cont si te poti loga ca sa-ti schimbi nr de tel si parola! Doar prin eii iti poti recupera email-ul!