| Yoral a întrebat:

Cand incerc sa cumpar un joc de pe steam imi scrie asta! :Se pare că au intervenit erori în iniţializarea sau actualizarea tranzacţiei. Te rugăm să mai încerci o dată după 1 minute sau să contactezi Asistenţa Tehnică. Cum pot s-a rezolvat asta?

2 răspunsuri:
| EndWar a răspuns:

Sunt 3 variante!

1 : Steamul tau nu este actualizat
2 : Depinde cu ce vrei sa platesti, daca cardul tau este blocat sau are o securitate in plata pe internet trebuie sa te duci la banca
3 : Steam neinstalat corect

| Yoral explică (pentru EndWar):

Am steam wallet pe el! Am destui bani pe el bagat! E instalat bine! E actualizat! Ce pot sa ii mai fac?