| DJRaino98 a întrebat:

Salut care are un hack final longju2 dau funda?

Răspuns Câştigător
| dge18 a răspuns:

Pai sa stii ceva!
Hakurile nu sau inventat numai ca sa trisezi la jocuri! Mai mult pentru a iti distruge calculatorul! Si sa stii ca 90% din hakurile de pe internet au Trojan Horse Si ala se inmulteste 1000/min
Deci mai usor cu hakurile ai grija ok?
AAA Si de hackul asta
Deci in 2010 se gaseau foarte repede hackuri buna fara virusi dar de acum din 2011 toti si-au sters hackurile bune
SI AU BAGAT RELE! Vorbim pe mess! dinugeorge1

1 răspuns:
| furtunac a răspuns:

Cum se face acont pe final longju2? plz zice cineva id de mess bejenaru.adrian va astept la buzz!