| anonim_4396 a întrebat:

Care este personajul vostru preferat din gossip girl? De ce?

Răspuns Câştigător
| Tot.Eu a răspuns:

Mia placut Jenny cand juca episod de episod.thinking Nu stiu dclaughing era si frumusica thinking
Acum imi place Serenahappy are un rol mai complex.thinking cred eu. happy cel putin in ultimele episoade. sezonul 4
Dar si ceilalti actori sunt foarte frumosi si isi interpreteaza rolul foarte bine. Nu'mi mai place deloc de Vanessaphbbbbt
De Chuck si Blair nici numai zic. happy Ei fac mai tot serialullaughing

love struck

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Jenny pentru ca e o scumpa love struck
pacat ca in viata reala nu e la fel sad
mai imi place serena si chuck love struck

| Ingerash a răspuns:

Imi place foarte mult de chuck pentru ca este mai smecher si e respectat de toti. Dintre fete imi place jenny pentru ca e frumoasa foc