| TudoooriiitaaaxD a întrebat:

Sunt fani Gossip Girl pe aici? Care este personajul vostru preferat si de ce?

Răspuns Câştigător
| CarlaElena a răspuns:

Personajul meu favorit este Chuck pentru ca personalitatea pe care o intruchipeaza este una complexa, dar totusi care nu ne-a aratat inca toate calitatile pe care le poseda.
Un personaj exceptional de la care o sa avem multe surprize pe viitor. Cat despre Blair.nu am cuvinte!

1 răspuns:
| FucktheSystem a răspuns:

Eu ma uitam la GG, personajul meu favorit e Jenny, pentru atitudinea ei rock si pentru ca e jucata de Taylor Momsen care sincer canta chiar bine.