| anonim1808 a întrebat:

Salut.care ma ajuta si pe mine?batting eyelashes am de scris un referat cu titlul "perfectiunea " si nu stiu ce sa scriu? care ma ajuta are funda!batting eyelashes

4 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Incepi sa descrii perfectiunea
Dupaia scrii ca nu exista persoane perfecte
Iar la sfarsit scrii ca oamenii nu ar trebui sa se creada perfecti

pa, pa

| 5SOS a răspuns:

Ar trebuii sa spui ca nu exista perfectiune in nimic ca fiecare lucru are defectele lui.Chestii de genul asta.

| Ioana_2793 a răspuns:

Perfectiunea? In ce sens?straight face
Pai ai putea incepe prin a defini "perfectiunea".Ce intelegi tu prin perfectiune.Ai putea vorbi despre "perfectiunea" unui fulg de nea.Sau a aripilor unui fluture. Orice care iti place tie.
Daca la asta se refera titlul.
Imi pare rau daca nu te-am ajutat:-s

| malina1922 a răspuns:

Cauta pe google si sigur gasesti happy