| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt mai bune, patinele simple sau cele cu zimti? De ce?

Răspuns Câştigător
| BlueBroom a răspuns:

Cele mai bune sunt cele cu zimbi.Ai stabilitatea mai buna si poti pune frana mai bine.

1 răspuns:
| anqutsel a răspuns:

Eu le am pe cele cu zimti de 3 ai.Merg foarte bine cu ele.MA tin in echilibru foarte bine.Presupun ca ai in oras patinoar.Stiu ca acolo au patine simple incearca unele de acolo si vezi daca-ti place.Si incearca unele cu zimti.Si vezi care iti plac mai mult