| fanmichaeljackson a întrebat:

Salut care știe de unde pot downloada Harry Potter și Piatra Filozofală? Vă rog dau fundiță!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| BadCliché a răspuns (pentru iamaprincess):

Nici unul nu merge genius. -_-

| iamaprincess a răspuns (pentru BadCliché):

Genius,uita-te te rog la data in care am postat eu raspunsul. In caz ca esti prost informata si chiar esti in decursul a doi ani cei care au postat anumite video-uri sau muzica sau orice pot sa le stearga sau modifice daca sunt de parerea ca acele post-uri nu reprezinta un real interes, lucru ce se poate intampla din mai multe cauze. In concluzie, in data de 14 iunie 2010 acele site-uri "mergeau" altfel nu as fi putut sa postez linkurile!