| lollypop14dragutza a întrebat:

Salut, ce imi puteti spune despre brandul de telefoane blackberry sunt bune sau nu? si mai exact despre blackberry curve 8900 si blackberry Torch 9800 care isi merita bani sau daca sunt bune si ce au in avantaj fata de celelalte telefoane daca isi merita banii... mai pe scurt voi va-ti cumpara de la marca blackberry si din ce cauza! VREAU RASPUNS REPEDEEEEEEEEE! funda la cel care raspunde la toate cerintele si vot! mersi byekiss!

Răspuns Câştigător
| justanothergirl a răspuns:

Blackberry nu mai este ce a fost.a cam ramas in urma.eu una nu mi-as achiziotiona un telefon blackberry.de ce? deoarece nu se regaseste deloc in lista celor mai bune telefoane din anul precedent(2011),in schimb se vorbeste ca trebuie sa lucreze muuuult la tehnologie sa ajunga macar in rand cu HTC, Samsung, Apple etc... uite iti voi da ceva exemple http://gizmo.md/2011/12/2011-cele-mai-mari-esecuri-din-lumea-tehnologiilor/ regasesti blackbery aici. http://playtech.ro/2011/top-10-cele-mai-bune-telefoane-in-2011/ iar aici nici urma de el.

| anonim_4396 a răspuns (pentru justanothergirl):

Nu e adevarat! Adica. cum vine ca iphone 4s este si in lista esecurilor si in cea a celor mai bune telefoane. In lista esecurilor ..in mare parte au dreptate, la lista celor mai bune, la fel dar BlackBerry nu este prost deloc! Eu am BlackBerry 9320 si sunt foarte multumita si nu l-as schimba nici pe un Samsung galaxy.

1 răspuns: