| CastraveteMurat5 a întrebat:

Salut

ce inseamna cand cineva te adauga pe youtube ca persoana de contact? tot primesc cereri din alea si nu stiu la ce se refera

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Spam-erii trimit la toti cei din lista de contacte video-urile lor ca sa faca... spam si vizualizari la video, si eu pana acum le dadeam accept la toti, pana azi cand am primit 6 mesaje cu video-uri, si mi-am scos toate persoanele din agenda, le-am lasat doar pe cele cu care chiar vorbesc pe Youtube. Eu iti recomand sa nu le dai acceptwinking

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înseamnă că-ţi trimite o cerere de prietenie.