| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa inteleg daca un baiat se holbeaza la mine?laughing uneori ma saluta dupa ce trec de el,alteori nu, dar mereu ma priveste insistent...

4 răspunsuri:
| melkittenqueen a răspuns:

Vorbeste cu el si vezi cum se comporta cu tine. Daca este dragut si amabil, atunci exista sanse sa te placa.

| NutellaFinettiHomeAlone a răspuns (pentru melkittenqueen):

Este amabil, prietenos, dar atat. Nu mi-a spus nimic direct.

| NutellaFinettiHomeAlone a răspuns:

Nici nu stiu ce sa cred. Cand suntem singuri vorbim destul de multe chestii, radem... poate asteapta sa il bag eu in seama. Sau ii e rusine sa ma salute de fata cu mai multi oameni.....precizez ca el e genul de bad boy si euo fata cuminte.laughing laughing

| ana0409 a răspuns:

Exista si cazuri cand nu iti dă semne concrete si totusi te place, dar e mai rara chestia asta.Nu cred ca te place pentru ca daca te-ar placea chiar daca ar fi o gramada de oameni langa tine te-ar observa si te-ar saluta.Cred ca vrea sa-i faca cat mai multi prieteni.Doar atat face sau mai fie si altceva mai special? In legatura cu holbatul, exista 3 cazuri : ori este mai curajos si nu ii e frica sa se uite mai mult la cineva, ori te place ori este un psihopat