| Kanasi a întrebat:

Salut, ce metoda buna de facut bani imi recomandati in timpul scolii (pe net sau in afara lui)? Multam ^_^

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pe net nu ai sanse, ca nu se gaseste nimic pentru amatori si incepatori.
Vine imediat primavara si se deschide sezonul agricol, serele de flori si legume, munca la gradini, la rondurile de flori, unde nu se cere experinta si te poti angaja in weekend.

| Andreeush a răspuns:

Caută un loc de muncă dacă vrei să strangi bani.

| Teo29 a răspuns:

Invata foarte bine un domeniu si vinde-ti serviciile pe fiverr, freelance in special pe internet

| Gaby01ro a răspuns:

Sparge o bancawinking