| godfather1997 a întrebat:

Salut, ce nota imi dati din punct de vedere fizic? Mi am schimbat ochelarii si nu sunt obisnuit cum imi sta. Mi se potrivesc sau nu? Multumesc si va rog sa fiti sinceri

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vad ca ai probleme de imagine.Ai mai postat de curand o intrebare de genul asta.Dar cu alta poza.Iti sta bine.Genul intelectual, care nu prea stie decat pc-ul.Sa te mai intreb daca ai si o prietena(iubita)?

| MadRaven a răspuns:

Bună,
E binişor. Dar oricum, după o vreme, faţa se dă după ochelari. O colegă poartă ochelari şi are faţa foarte schimbată faţă de când nu purta.
Numai bine!(:

| ElenaSA a răspuns:

Ti se potrivesc ochelarii, stai linistit. E potriva si rama si culoarea. Nu sunt stilist, dar iti sta bine. Nota nu pot sa-ti dau pentru ca nu am cu ce sa compar.