| marius297 a întrebat:

Salut, ce părere aveți? ce sa cumpăr? un Ipad sau un Laptop, ținând cant ca am un PC performant mi-as lua unul din cele de mai sus doar pentru portabilitate, am un buget de 2000lei, ce îmi recomandați și dacă este laptop, puteți sa îmi ziceți ceva modele pe care le-ați testat... funda pentru cel mai detaliat răspuns... aștept multe păreri.(daca nu stiti un model anume macar niste brand-uri de calitate)

2 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Daca ai un pc performant si un buget de 2000 lei ti-as recomanda ipad-ul

| GCS_5675 a răspuns:

Un ipad, de la mine. am unul de 32 si unul de 64, stare impecabila amandoua, garantie, cutie full, tot ce trebuie.
Daca ai un telefon cu androit dau un iphone, poti sa iti lin varianta wifi, si legi la telefon si ai net oriunde. niciun netbook/laptop nu va bate ipadul la capitolul mobilitate