| marius297 a întrebat:

Salut, ce părere aveți? ce sa cumpăr? un Ipad sau un Laptop, ținând cant ca am un PC performant mi-as lua unul din cele de mai sus doar pentru portabilitate, am un buget de 2000lei, ce îmi recomandați și dacă este laptop, puteți sa îmi ziceți ceva modele. funda pentru cel mai detaliat răspunshappy. aștept multe păreri.

2 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Acest laptop ti-l recomand cu incredere.
http://www.oktal.ro/laptop/acer-aspire+5741z-p603g32mnck-o43688.html

| marius297 explică:

@valy: nu are procesorul cam slab? as vrea ceva peste 2. 0 GHz