| madelf a întrebat:

Ce parere aveti despre filmuletul asta?: http://www.youtube.com/watch?v=CT1P4H2kKu4&feature=relat ed
Eu una am ras cu toate partile corpului si inca mai rad:))Genial!

4 răspunsuri:
| perro12 a răspuns:

Da foarte frumos laughing) rad si caini mei laughing sa fi vazut ce latrau rolling on the floor(vb serios )

| Cumica a răspuns:

Sooper laughing

| BlueBaby a răspuns:

Doamnerolling on the floor) am ras cu lacrimirolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne am ras cu lacrimi rolling on the floor rolling on the floor. le-am aratat sh prietenilor mei rolling on the floor doamne