| Sunshine31 a întrebat:

Saluthappy ce propuneri aveti voi pentru un girls night? dati idei cat mai multe, mai variate si fainehappy
FUNDA!

1 răspuns:
| iulyspy a răspuns:

Petrecere in pijamale
-bataie cu perne
-jocuri
-eu niciodata...(si zici ceva ce nu ai facut niciodata si daca prietenele tale au facut trebuie sa ia o gura de bautura)
-Boltz (tot pe bautura...numarati, fiecare zice cate un numar si la 7, nr care contin 7, sau care sunt multipli de 7, 7*3=21 de exemplu, zici boltz. daca gresesti bei)
- eu! (Trebuie sa ziceti pe rand eu si cine rade primeste un cuvant. La un moment dat o sa fie propozitii comice. eu mananc chiloti, de exemplu)
-Adevar sau provocare
-filme