| AlexCătălin21 a întrebat:

Salut,ce puteti spune despre aceasta melodie http://www.youtube.com/watch?v=ehSJ3e8_NgU.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Sincer, eu nu o sa-mi dau cu parerea deoarece nu sunt cunoscator al acestui gen.Succes!

| AlexCătălin21 explică (pentru daassh):

Multumesc.

| daassh a răspuns (pentru AlexCătălin21):

Cu placere, oricand!

15 răspunsuri:
| Burlacu006 a răspuns:

Sincer nu imi place eu ascult numai hip-hap si rep

| daassh a răspuns (pentru Burlacu006):

Doamne iarta COCALARUL ca nu stie sa scrie!

| Burlacu006 a răspuns (pentru daassh):

Cocalar esti tu si tot neamu tau de gaozari

| daassh a răspuns (pentru Burlacu006):

Da, ma asteptam sa te deranjeze adevarul, intr-adevar injura ca doar atat te duce capul.

| Burlacu006 a răspuns (pentru daassh):

Mda ma asteptam sa fi asa., dar nu bag toti..., in seama

| daassh a răspuns (pentru Burlacu006):

Nici nu trebuie, dar adevarul te "mananca", nu trebuie sa-ti fie rusine cu tine, atat iti permite capul atat zici(scrii, in cazul tau), mie mi se pare ceva normal, nu am asteptari daca nu poti mai mult!

| Burlacu006 a răspuns (pentru daassh):

Bai copile tu esti cretin? sau te prefaci? deja ma enervezi, gata stop, nici eu nu te mai jignesc dar nici tu pe mine ok?

| daassh a răspuns (pentru Burlacu006):

Eu nu te jignesc, eu iti spun adevarul, vad ca doar tu ma jignesi, ma injuri si ma faci in toate felurile(cum as spus, atat te duce capul, te inteleg, nu e nici o problema)
P.S Eu nu sunt copil, copile!

| Burlacu006 a răspuns (pentru daassh):

Da taci, daca mai postezi odata aici, esti gaozar rolling on the floor

| daassh a răspuns (pentru Burlacu006):

Mda, si ma mai mir de ce stam asa rau la capitolul mentalitate in tara asta.

| AlexCătălin21 explică:

Va rog sa nu va mai certati.

| k1NNNdeR a răspuns:

Eu ii dau un 9.
Melodia e draguta, videoclipul e reusit, si conner duce notele bine.

| raxman7 a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui, eu de ex. ascult reggae si dubstep, dar daca tie iti plk e bine.