| GossipGirl_2226 a întrebat:

Ce telefon mobil bun pana in 5 milioane imi puteti recomanda?

Răspuns Câştigător
| marilena04 a răspuns:

Buna:* Samsung s 5230 star;)http://www.internity.ro/telefoane/samsung/samsung-s5230-star.html

4 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Lg kp500, 501
Lg fresh
Corby(nu ti-l recomand, dar daca-ti place merge)

| maryyyaaa a răspuns:

Nokia 6303 classic, dar cu abonament (eu l-am luat la Vodafone si am dat 2 milioane si daca nu depasesc platesc 35 de lei pe lunawinking )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung c3010 are slot card de memorie max 8 gb(mai mult accepta fisierele format aac decat mp3 la unele melodii format mp3 scrie necunoscut ) in casti se aude foarte tare chiar mai tare dect Nokia, Nokia 5310.

| Lalala_3691 a răspuns:

Lg kp502... e 480 lei