| Casa a întrebat:

Salut.Ce ziceti de Lucian Bute? Pentru ca a pierdut centura, si este el vinovat pentru ca a pierdut centura si care a fost greseala sa? Dau funda si multumesc de raspunsuri

2 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Mie chiar mi-a parut rau ca a luat bataie, dar sa nu uitam ca este si el un om, un sportiv care poate avea zile mai bune sau mai putin bune! Oricum cu siguranta ca isi va recupera centura...

| soaitamarius a răspuns:

Da a fost greseala lui! Primele 2 reprize la tinut la distanta si si-a folosit stilul dar prin repriza a 3 a inceput sa mearca in corzi singur si nu mai statea in centru pur si simplu se ducea singur de asta a pierdut a incercat alt stil nepotrivit si i-a fost vital! FUNDA?