| ForeignO a întrebat:

Cei care sunteti din Braila, puteti sa imi spuneti unde gasesc tricouri albe dar totusi sa se muleze pe mine ( am 1, 55)... Poate rin Carrefour daca este la vreun magazin ...si cat cat ar costa

Multumesc!

3 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Vazusem undeva pe calea Galati, cum vii de la gara, inainte de Balcescu, dar nu sunt sigur...

| night_crawler a răspuns:

Cred ca la selgros are...sunt si mai ieftine acolo...winking

| Alex_6662 a răspuns:

Cauta pe internet...Trebuie sa fie pe undeva (incearca si in Carrefour) happy