| AntiJelli a întrebat:

Unde se gasesc in Braila tricouri cu Tokio Hotel?

9 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Vai dragă dar ce replici fine.

| AntiJelli explică (pentru BRG):

Te referi la mine? laughing Ce sa fac daca Emonel se baga ca musca in... nu conteaza. laughing

| iEmonel a răspuns:

La "mana a doua".

| AntiJelli explică (pentru iEmonel):

La "mana a doua" sa te duci tu sa iti cumperi chiloti. rolling on the floor

| iEmonel a răspuns (pentru AntiJelli):

Am doua perechi si imi ajung.

| miyavi7 a răspuns:

Am 2 tricouri cu bill si 1 th.pot trimite poze. japonia7@yahoo.com

| AlexRock a răspuns:

Incearca sa comanzi online de pe http://www.bestial.ro/
Oamenii de acolo sunt foarte seriosi si livrarea vine cam in 2-3 zile (stiu pentru ca mi-am luat un album Humanoid-ul de aolo :)) )

| Postelnicu_Lorena_1995 a răspuns (pentru AlexRock):

Hei comanda a costat la album terog zi-mi ca sunt disperata caut de mult timp terog cat costa comanda sau nu costa

| AlexRock a răspuns:

Comanda depinde prin ce vine :posta romana, fan curier dar scrie acolo cand vrei sa comanzi cat si cum te costa si prin ce sa vina. Eu am luat prin fan curier si era cam 26 lei...happy