| BugsBunnyyy a întrebat:

Salut, cind privesc un video pe youtube.com am probleme, nu pot sal privesc in marime mare deoarece intirzie sunetul faţă de imagine, il pot viziona in mod mic. ajutati-ma va rog sa rezolv problema.

Răspuns Câştigător
| Alikke a răspuns:

Schimba browserul.
Mie imi mergea youtube urat pe Chrome si l-am schimbat cu Opera.
Gaseste un browser bun si potrivit pentru tine.
Care sa iti si mearga youtube, sa iti mearga usor.
Eu am incercat toate browserele si opera mi s-a potrivit foarte bine.
Acest lucru poate fi si din cauza asata.

2 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Am avut aceeasi problema daca folosesti g o o g l e - c h r o m e sterge-l si instaleaza m o z i l a -f i r e f o x sau daca ai a 2-a varianta fa invers.

| BadrHary a răspuns:

Este de la viteza internetului (prea mica bineinteles)
Nu cred ca schimbarea browserelor este un factor crucial!