| Bobeica_Stefan_1999 a întrebat:

Am o problema cu OBS imi filmeaza numai 3 secunde pe video si sunetul se aude in continuum dar faza ii ca imagine ramane asa ajutati-ma funda.

4 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Incearca sa filmezi cu un program mai sigur.
- Fraps;
- Bandicam
-Action Miriliris.
Sper ca ti-am fost de folos.
Succes!

| Bobeica_Stefan_1999 explică (pentru kar1GaNNN):

Treaba e ca cu astea am lag10-15 fps max

| kar1GaNNN a răspuns (pentru Bobeica_Stefan_1999):

Cu Fraps sigur nu o sa ai descarca-l http://www.fraps.com/download.php

| Bobeica_Stefan_1999 explică:

Dar am lagg imi sta la 10-15 fps de ce si cand nu filmez am 70-80 fps si scade asa de repede setarile is facut corect si tot asa mere
de ce oareee si ma oftica ca inainte mergea mai bine dar acuma **** nu mere