| XestediferitdeY a întrebat:

Cine are blog imi poate spune despre ce sa scriu?big grin

3 răspunsuri:
| LollypopMe a răspuns:

Poti sa scrii despre tine, ai putea sa-ti faci un blog pentru fete in care ai putea sa scrii:ce mai e la moda, ce culori se poarta in perioada asta, etc...

Funda?

| IAmAFreak a răspuns:

Nu exista un tipar intr-un blog scrii despre ce vrei, haine, animale, culori, muzica, poti pune mici creeati de ale tale, gen poezi, desene.

| MEandTHEWORLD a răspuns:

Poti sa scrii despre tine, despre ce iti place(ce animale iti plac ce flori cum iti ocupi timpul liber cu ce til ocupi)sper ca te-am ajutat