| Feraru_Laura_Sabina_1999 a întrebat:

Salut..cine fumeaza kent si nu ar avea nevoie de ele? le-as dori eu va rog..Merci

9 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Cine are bani si nu are ce face cu ei... i-as dori eu va rog. Mersi! big grin

| Violleta2022 a răspuns:

Daca cineva fumeaza kent, este logic ca le-a cumparat sa le fumeze el, nu sa le dea altora.
Sincer, cererea ta mi se pare plina de tupeu!

| Feraru_Laura_Sabina_1999 explică (pentru Violleta2022):

Din pacate acum mi-am dat seama..ca am uitat sa mentionez ca as dori codurile..nu tigarile?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Feraru_Laura_Sabina_1999):

In intrebarea ta de mai sus, nu ai scris nimic de coduri, ci de tigari! Uite aici:
"In 21 Decembrie | Feraru_Laura_Sabina_1999 a întrebat:
Salut..cine fumeaza kent si nu ar avea nevoie de ele? le-as dori eu va rog..."

| Feraru_Laura_Sabina_1999 explică (pentru Violleta2022):

Am gresit.ce e atata de greu.m-am exprimat greait..sr mai intampla..asa fa judeca

| Violleta2022 a răspuns (pentru Feraru_Laura_Sabina_1999):

Cati ani ai 10?
Explicabil sa le incurci (codurile si tigarile) cand ai 9-10 ani, dar la varsta ta, nu-i greseala, doar ca iti este rusine acum sa recunosti.
Nu-i nimic, am inteles cu toti ce voiai de fapt.

| ibaal a răspuns:

Tu intreaba cine "a fumat" rolling on the floor poate atunci gasesti (y)

| Felissa13Eden a răspuns:

O, doamne, intrebarea asta trezeste farama de viata pe care o aveam in mine = )))
lasati, copii tigarile, nu e nimic "cool" sa ai probleme cu plamaniiwinking

| Feraru_Laura_Sabina_1999 explică (pentru Felissa13Eden):

Eu am cerut doar coduri..atat..merci totusi si ai ocolit ceea ce am scris eu..si ai raspuns cu alt ceva?