| AlexBitza a întrebat:

Cine imi poate da si mie cateva servere de metin private(fara hamachi) dar sa fie puti mai longevive... nu vreau sa tina doar 2-3 saptamani. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| catahardy a răspuns:

Metin2gx e unu fain am un sura de 72 daca vrei si are niste iteme bunicelehappy intai incearca si vezi.

| blaksoul12 a răspuns:

Nu exista server ca sa tina mai mult de 2-3saptamani.Doar Metin2GX, Metin2Tim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe forumul 4metin (scrie la google si pe a doua) si vei gasi acolo server si cu hamachi si fara