| numesiprenume0 a întrebat:

Cine imi poate recomanda profile de facultati la care sa ma duc dupa terminarea unui liceu la uman? Credeti ca daca nu am facut in liceu stiinte reale m-as putea descurca si la alte facultati? Doresc sa imi gasesc un loc de munca pe piata muncii, dar nu stiu in ce domeniu... Cred ca pe oricine, intereseaza si salariul asa ca as dori sa stiu detalii despre ce loc de munca pot sa ocup dupa terminarea facultatii si cat este salariul pentru acea functie? Funda!
P.S. Sunt de parere ca unele comentarii nu isi au rostul, gen cele care vor decat sa imi arate ca nu voi reusi in nici un domeniu pentru ca nu sunt hotarat. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| numesiprenume0 explică:

Altceva? laughing)

| Alina9898 a răspuns:

Ai putea merge la geografie sau geologie ( am fi colegi laughing)) ) sau la drept, acum depinde și ce îți place