| sTeFaN. a întrebat:

Salut.Cine stie de ce cand ascult o melodie cu bass mare se inchide boxa? Astept raspunsuri.Multumesc!

3 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Are scurtcircuit pe celalalt canal daca amplificatorul e stereo.

| nutzu' a răspuns:

Cred ca ai probleme la boxe... mie nu mi se intampla niciodata asta...sau poate melodia este asa si nu ti-ai dat tu seama... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil este prevazut in program pana la anumiti decibeli, nu stiu ce statie ai? si daca este un defect sau asa trebuie sa fie?