| anonim_4396 a întrebat:

Sall! mi-s-a spart un difuzor de bass de la o boxa akaicrying (el facea de mult fite)dar nu e compromis de tot, adica de cat pe o melodie am observat ca face. la puterea sa aproximez 75% din cat poate difuzorul.(e la statia lui)se merita sa il schimb sau sa il duc la reparatie? sau sa astept sa se mai agraveze?
ca de 2 zile am ascultat o gramada de melodii si decat pe aia face cand e bass-ul mai puternic.
si nu! nu e din melodie deoarece cd-ul e cumparat de la un magazin melodiile sunt inregistrare corect!
ce ziceti?

1 răspuns:
| MegaMind2894 a răspuns:

Intra pe youtube si scrie bass test dai la maxim si vezi daca face urat inseamna ca s-a stricat. daca se aude bine bass-ul inseamna ca e de la melodia aia