| Céline7 a întrebat:

Cine stie pe ce data se va incepe serialul narcisa salbatica sezonul 2, dau funda happy

5 răspunsuri:
| Heys a răspuns:

Ce misto nici nu stiam ca va mai incepelaughing

| katrina21darrell a răspuns:

Dupa ce se termina Canantongue Prin Octombrie

| ame_7234 a răspuns:

Sezonul 2 din Narcisa a fost cel din ianuarie pana in iunie. In toamna urmeaza sezonul 3. mai exact de la mijlocul lunii septembrie.

| EloiisaBrunette a răspuns:

Da! si eu ma uit sunt sigura ca la Toamna...crying intre 1-15 septembrie

| Daniiblu a răspuns:

Nu stiu sigur cand. Am cautat si nimic... Dar stiu sigur ca o sa anunte la televizor cu cel mult o luna inainte. happy In toamna, oricum! big grin