| razvy91 a întrebat:

Pe ce data incepe sezonul 3 din Narcisa Salbatica? Care sunt cele 9 personaje noi? Dau fundita

8 răspunsuri:
| LoveSelena a răspuns:

Incepe pe 20 septembrie 2011, sunt sigura a spus si la televizor. Din cele 9 personaje noi stiu doar una Denis Stefan, care este cesatorit si se poarta foarte urat cu sotia sa.
P.S. Si eu sunt mare fan Narcisa

| Anonimatttt a răspuns:

In primul rand si-a schimbat numele in Narcisa Iubiri Nelegiute si nu incepe pe 10.01. 2012,20.09.2011 etc.Incepe pe 5 septembrie 2011 la ora 20:20...si da este sezonul 3.in legatura cu personajele noi...stiu ca va aparea Denis Stefan, Alin Rosu(parca), Ioana Picos dar daca vrei sa afli mai multe informatii noi legate de Narcisa poti intra in grupul Narcisa Salbatica Forever http://www.facebook.com/groups/forevernarcisasalbatica/?id=220844724631392

| Яσϰϰιɛ a răspuns:

Nu a apărut nici sezonul 2 din Narcisa sălbatică :-|
Vrei să spui sezonul 2.
Va incepe în luna septembrie odată cu şcoala chatterbox
Nu se ştie sigur pe ce dată :]
Succes!

| david444 a răspuns:

Sezonul 2 din Narcisa salbatica (NArcisa iubiri nelegiuite ) apare pe daat de 3 septembrie 2011 la ora 20:20 pe antena1

| ame_7234 a răspuns:

Sezonul 3 incepe intre 5 -18 septembrie
1 negativ... dintre celelalte 8 unele sunt rude cu personajele principale Tudor. Emil .Manuela.Angela

| ame_7234 a răspuns:

Sezonul 1 a fost din sepeymbrie anul trecut pana in decembrei anul trecut
sezonul 2 a tinut dupa vacanta de iarna din ianuarie anul asta pana in vara asta
sezonul 3 incepe in septembrie si tine pana in iarana cand se ia vacanta de sarbatori
urmand ca anul viitor in ianuarie sa inceapa sezonul 4

| LoveWithoutInhibitions a răspuns:

Buna!
Narcisa Salbatica reincepe pe data de 10.01. 2012.
Despre cele 9 noi personaje nu iti pot spune nimic, acesta ramanand un "mister" pana la reinceperea serialului...
Funda?

| SkaterProFY a răspuns:

Narcisa Salbatica incepe in septembrie, nu se stie exact data dar acus trebuie sa anunte la Tv, ziaruri pe site-ul oficial data exacta!
Funda? happy