| alinutza_5767 a întrebat:

Salut, cine stie porecle pentru numele Alina? cele mai ingenioase au

Răspuns Câştigător
| oareux a răspuns:

Aly
alinu stiu`
alice
alinutsa
alinoi
linutsa`
lilith
alinots
inna
nalina`
lily

nu mai stiu:-D

14 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Alina bulinabig grin.

| Tourniquet a răspuns:

Alina -> Aly, Ly, Alii, Alinuta, Alinu stiu, Alisha, Lina, Lii.
ALINA - Nume folosit in Italia, Spania, Rusia si Polonia. Este o porecla pentru Adelina, care inseamna "nobil".

| Dizzydizz a răspuns:

Fii ingenioasa si gaseste ti singura
astfel te vei simti mai originala

| Adya20 a răspuns:

Poti folosy prescurtari de la numele tau, Ally, Lina, Ina, inversari ale numelui gen Nila, Nil sau daca vrei altceva trebuie sa dai detalii de fapt poreclele se aleg in functie de temperamentul unei persoane, comportamentul ei, felul ei de a fy si multe alte criterii.tongue

| candycarrie a răspuns:

Lina, Alinu stiu, Ali, Ina.

| Saya_1767 a răspuns:

Pai:Lina, Ina, Aly, Malina, Al, Inutza, Nutza, Alinutzi, A
Gataaa

| DianaLostInDreams a răspuns:

Alinutsa Bulinutsa
Alinu`
Alynell

| DDDDDD a răspuns:

Aly, alinu stiu, alinutza, lyna...etc:d

funda?winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alinutza-bulinutza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alinu stiu.alu`.alinutsa.any.alutha smug

asa mi se spune mie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aly

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alytzu, aly, ale, alinutsa, inna.alinik.alinoi.alice hai fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de exemplu pe mine ma cheama tot alina si prieteni ma striga inna; aly; pitikot; bubulina; pitika mititik depinde de cum arati de cum te porti si mai sunt dar prieteni tai trebuie sa iti gaseasca porecla nu thu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ali