| TheCerebralAssasin a întrebat:

Credeti ca este bun liceul Stefan Odobleja, profilul mate-info?; deoarece multi oameni mi-au spus ca acolo sunt multi drogati. Si ma intreb daca e adevarat, as vrea sa imi spuna cineva din interior daca se poate.

Răspuns Câştigător

Eu nu fac acolo liceul dar si eu am multi prieteni si chiar care au terminat deja liceul acolo si sunt foarte multumiti de acest liceu, sunt profesori foare buni si la mate eu fac meditatii cu o profesoara de acolo.