| anonim_4396 a întrebat:

Cu cat timp inainte de a da examenul auto trebuie sa te apuci sa inveti pentru sala?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poti incepe cand vrei, conteaza cat de repede retii ceea ce scrie acolo.

| Violleta2022 a răspuns:

Cu 3 luni inainte!
Practic din momentul cand incepi scoala de soferi, invatand foarte bine Legislatia Rutiera, care te va ajuta sa rezolvi foarte bine, chestionarele cu intrebari si raspunsuri.

| justGirl19 a răspuns:

Trebuie să începi învățatul cum te-ai înscris. E bine să ai o bază mai ales că o sa ieși si în oras, deci trebuie să cunoști reguli.