| Darko18 a întrebat:

Salut, cu ce program as putea sa scot "băzzaitul" din niste filmari inregistrate cu o camera video, nu ma inereseaza filmarea doar niste melodii din filmare. rog cine stie sa imi spuna si mie, sau daca este posibil asa ceva big grin scuze pentru categorie

1 răspuns:
| nashu40 a răspuns:

Incearca cu Windows Movie Maker sau cu Sony Vegas. Dupace incarci filmarea respectiva dai pe "Show Timeline" si iti va apare o banda cu doua sectiuni: una pentru imagine si una pentru sunet. Ca de jos e pentru sunet si acolo poti scoate sau adauga ce vrei.
Succes!