| MaximAmSpusS a întrebat:

Cu ce program pot pune niste fete de oameni intr-un videoclip?

Adica ceva gen, sa decupez fata unui om dintr o poza si sa o pun intr-un videoclip.Eu stiu cateva, dar trebuie sa ma opresc la fiecare secunda sa modific pozitia fetei si sa creez o sumedenie de poze. Daca cunoasteti vreun program mai simplificat sau special pentru chestia asta, sau macar sa-mi dati cateva sfaturi as fi foarte recunoscator.

1 răspuns:
| GinoLANETTI a răspuns:

Programe simple nu prea sunt, sau nu cunosc eu. Sony Vegas este un program care ti-ar fi de folos si in care ai invata sa editezi repede, acesta fiind intuivit.