| iloveunicorns a întrebat:

Cum adică sunt festivități pe data de 15? (școală).
Va arăta și la TV că începe școala pe 17 septembrie? Dacă da, când?

5 răspunsuri:
| NoMusicNoLife a răspuns:

Păi, în ziare scrie deja că începe în 17 [ http://www.evz.ro/......98851.html deci probabil că și la TV ar trebui să arate astăzi... Uită-te diseară la știri.

Cât despre festivități, mi se pare ridicol să nu fie în aceeași zi în care începe școala, cu atât mai puțin sâmbăta. Oricum, sună-ți diriginta/dirigintele ca să fii sigur/ă.

Baftă!

| Elvina a răspuns:

Pe 17 incepe. Sun-o pe diriga, pe colegi sa te lamureasca la ce ora incepe la tine la scoala.

| NoShit a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 17 o sa inceapa ca 15 e sambata.
Alta alternativa nu au daca o amana.
Oricum nut-i fa griji ca pana atunci mai schimba data de inca 10 orihee hee!