| Căpşunnă a întrebat:

Salut, cum dau pe facebook sa imi dea si cei care nu imi sunt prieteni like la poze, multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| TheFACKYouTub a răspuns:

Cand pui o poza p facebook s-au postezi ceva, inainte sa postezi ai jos in partea stanga unde scrie POSTEAZA mai scrie si PUBLIC, adica acolo alegi cine vrei sa vada ceea ce postezi,
uite cum arata aici http://www.google.ro/......tp?/imgres
tu alegi acolo unde scrie si in imagine EVERYONE langa posteaza, de acolo schimbi setarile;) funda;)

| Zoet a răspuns:

Se poate? Eu nu cred... doar prietenii tăi o pot face!

| DeliaDaniela a răspuns:

Seteaza-ti profilul sa nu mai fie privat, ca daca e privat numai prietenii au acces la profilul tau tongue
>>> in coltul de sus din dreapta>> setari de confidentialitate>>public!winking