| PopoviciAlx a întrebat:

Salut, Cum fac sa nu imi mai apara updateurile la messenger? De exemplu eu acum am la status : Alex Profil update Basic Informations. ( vreau ca altii sa nu vada asa ceva ) cred ca trebuie umblat undela la MY Profile dar nu stiu unde...Cand dai pe imaginea mea imi apare Shared : youtube link. shared. shared etc

1 răspuns:
| davidutzu12 a răspuns:

Nu te pot ajuta cu asta dar iti pot spune sa intri aici: http://gifts.kudosnetwork.co.uk/151920 si sa iti faci cont si urmand toate indicatile poti castiga tot ce doresti, totul e GRATIS