| Alexa93 a întrebat:

Ce setarie trebuie sa fac la messenger ca sa nu imi mai apara chestia aia cu "shared" la status? Eu chiar daca nu am nimic la status imi apare in lista chesti asta (Ex: Shared Nu sunt...si de aici ma trimite catre un profil de al meu de pe yahoo.) Ma poate ajuta careva? va rog:*

1 răspuns:
| Deex3 a răspuns:

S`ar putea sa fie din cauza ca te loghezi pe mail. nu stiu... oriunde... si iti scrii statusul tot acolo thinking Cel putin mie asa mi s`a intamplat thinking si dupa ce mi-am pus status pe mess, nu mi-a mai aparut happy