| maria1992 a întrebat:

cum imi pot schimba parola de la computer? ma refer la parola aceea, care trebuie introdusa cand il pornesti...mercistar

Răspuns Câştigător
| morenaRox a răspuns:

Iti zic ce sa faci pas cu pas:
1.Start
2.Settings
3.Control Panel
4.User Accounts
5. Dai la Computer Administrator
6.Change My Password si restul te descurci tu tongue

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, mai intai trebuie sa-ti deschizi calculatorul, intri pe mess(scrii id-ul tau iar apoi parola veche) vezi ca scrie Messenger mai sus (apesi acolo) dupa ce ai apasat dai la My Account Info (apesi acolo) si iti apare ceva (unde trebuie sa-ti scrii parola ta veche) si dai la Sing in. apoi dai la Chance your pasaword (apesi acolo), (iti apare un tabel) la prima scrii parola veche, la a doua parola noua, si la a treia tot parola noua... sper sa-ti fie de folos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simplu