| PopoviciAlx a întrebat:

cum pot face ca eu cand bag pe cineva in lista de messenger sa ii apara numele Alx? CA eu cand il bag lui ii apare numele Popovici Alex Popovici ( Send your name with this request as : ) Multumesc

Răspuns Câştigător
| BlueGlasses a răspuns:

Atunci cand apesi pe un id pe care il ai in lista iti va aparea alaturi o mica fereastra care are poza marita a celui care detine acel id.Cred ca ai observat asta.In dreapta pozei sunt scrise cateva informatii. Apesi pe "contact details" si iti va aparea o fereastra unde poti adauga date respectivului sau sa le schimbi.

1 răspuns:
| n1na a răspuns:

Cand trimiti cerere poti sa iti schimbi numele.ai doua spatii pentru nume si poti sa scrii ce vrei u