| KeepCalm a întrebat:

Daca sterg pe cineva din lista de messenger in timp ce el este online ce ii apare?big grin La cei care erau online mi-au trimit. request denied with message: (liber), iar la cei offline nu mi-a aparut nimic doar daca sunt sigura ca vreau sa ii stergbig grin

Răspuns Câştigător
| karlikuicsddd a răspuns:

Lor nu le apare nimic, daca doar ii stergi. Le apari online. Daca le dai ignore atunci o sa apari offline pana cand tu te razgandesti sa-i scoti din lista de ignore. In momentul in care i-ai scos din lista de ignore in lista lor vei aparea online. Fundita big grin?