| Coriii a întrebat:

Salut, cum pot sa editez o poza in felul acesta : http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/......300_n.jpg. gen safac o poza cu mine iar dupa aceea sa pun peste capul meu un cap de leu, sa tai frumos. chestii.
presupun ca cu photoshop.
Chiar as vrea sa invat sa lucrez in photoshop. imi puteti spune cum pot sa fac asta?

5 răspunsuri:
| Coriii explică:

Vroiam raspunsuri strict adresate si in contextul intrebarii.
nu am nevoie de pareri... vreau doar sa editez o poza.

| unbaiat1 a răspuns (pentru Coriii):

Nu te duce capu' sa cauti pe google?

| Coriii explică (pentru unbaiat1):

Ce bun esti. zici ca nu am facut asta. daca nu te pricepi stai dracu in baca ta si nu te mai da baietas.

| Izomer a răspuns:

Doamne fereste.

| unbaiat1 a răspuns:

Dar ce rost ar avea? sa pui un cap de tigru in locul capului tau. Tu esti fata din avatar? daca da sa stii ca esti draguta tongue